מבצע 1+1 לפנים 🙂

רוכשים ערכת יום / לילה
ומקבלים 3 בונוסים מדהימים:

Age Control Booster
בוסטר אנטי אייג'ינג

Neck & Decollete Booster
בוסטר צוואר ודקולטה

Wrinkle Filler Booster
בוסטר מילוי קמטים

Eye Booster
בוסטר עיניים

Brighting Booster
בוסטר הבהרה

מחיר כולל (עד 26.5.22 בחצות)
רק 891 ₪ בתוספת דמי משלוח.

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם:

בשורה חדשנית:
הגנה מפני נזקי מסכים דיגיטליים

כל אחד מסדרת מהמוצרים מכיל BLUE OLÉOACTIF, רכיב חיוני לזמננו בזכות הגנה מפני האור הכחול שנפלט מהסמארטפון, מהטאבלט וממסכים דיגיטליים אחרים ומסכן את עורנו.

כל אחד מסדרת מוצרי הטיפוח מכיל שילוב של שלושה רכיבים ייחודים בכל מוצר

1

GP4G

רכיב טבעי המופק מפנלקטון ימי (אצות זעירות). מחקרים* הראו שהרכיב מעניק לעור הגנה מקיפה ומסייע לו להתמודד עם שינויי מזג האוויר, נזקי חשיפה לשמש וזיהום סביבתי. המשמעות היא ש-GP4G תורם למראה עור חלק ומוצק יותר ומסייע בהפחתת כתמי עור וקמטים, כבר מהשבוע הראשון!

2

Lift Oleoactife

הרכיב הפעיל מתקן את השפעת הגיל על ידי החלקה והידוק של השכבה העורית, הפחתת קמטים עמוקים ותיקון קווים דקים.

3

Blue Oléoactife

רכיב חדשני המופק בתהליך ייחודי משלושה סוגים של אורז: שחור, אדום וחום. התמצית מספקת הגנה יעילה לתאים מפני זיהום עירוני וכאמור, מפני אור כחול הנפלט ממסכים דיגיטליים, ומגבירה את מערכת ההגנה שלהם על ה-DNA ועל רכיבים תאיים אחרים.

להרגיש הכי בחיים
שהרגשת בחיים

girl-with-box

מבצע לפנים 🙂

רוכשים ערכת יום / לילה
ומקבלים 3 בונוסים מדהימים:

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם:

האתר מנגיש מידע המבוסס על מחקרים שונים ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.
בהתאם לנהלי משרד הבריאות, ניתן על פי חוק לייחס סגולות ריפוי רק לתרופות, וזאת בהתאם לתנאי הרישום שנקבעו ולאחר הוכחת יעילות, בטיחות ואיכות. למען הסר ספק, תוספי התזונה של The123 אינם תרופה ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. בכל מקרה של בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא המטפל. אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

דילוג לתוכן